Fotografia wnętrz – Wrocław, ul. Nyska

fotografia wnętrz Wrocław
1024 533 Photez.pl

Zdjęcia mieszkania pod wynajem. Zupełnie nowy, dwupokojowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu. Przestronne, minimalistyczne i jasne wnętrza zaprojektowane przez architektów z Mofo.

Sesja wykonana dla klienta prywatnego. Lokal aktualnie szuka najemcy, w razie potrzeby pomożemy skontaktować się z właścicielem.

fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-03 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-04  fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-06  fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-01 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-02fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-08 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-09 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-10 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-11 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-12 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-13 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-14 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-15 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-16

fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-21  fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-18 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-19   fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-22

fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-20 fotografia_mieszkan_wroclaw_nyska-23

Avatar
Autor

Przemek

Fotograf z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w fotografii biznesowej i fotografii wnętrz. Lubi czyste, jasne i świeże formy sztuki.

Pozostałe wpisy: Przemek