Miejski Tygrys

1024 681 Photez.pl

Nim ujrzał światło dzienne przez miesiące powstawał w tajnym warsztacie Wiktora. Siodełko przyjechało prosto z Ukrainy, a unikatowa, ręcznie malowana rama była wzorowana na  jednym z największych żyjących współcześnie ryczących kotów z rodzaju Panthera. Panie i Panowie – oto MIEJSKI TYGRYS!

Jak na prawdziwego drapieżnika miejskiego przystało sesja była realizowana w kilku lokalizacjach we Wrocławiu – zainteresowanie przechodniów było duże, ale nikt nie odważył się go pogłaskać.

fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-03

fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-01  fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-04 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-05 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-06 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-07 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-08 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-09  fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-11 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-12  fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-14

fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-18 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-15 fotografia_reklamowa_miejski_tygrys_wroclaw-13

PS. Rower jest na sprzedaż.

Author

Przemek

Fotograf z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w fotografii biznesowej i fotografii wnętrz. Lubi czyste, jasne i świeże formy sztuki.

All stories by: Przemek