Frankie’s – kompleksowa fotografia biznesowa

1024 681 Photez.pl

Frankie’s to sieć lokali serwujących świeżo wyciskane soki oraz coś na ząb w postaci kanapek i sałatek. W tej chwili posiadają kilka lokali we Wrocławiu, ale w szybkim tempie opanowują kolejne miasta. Wykonaliśmy dla nich kompleksową sesję biznesową, co zaowocowało (przypadek?) powstaniem soczystych, smakowitych zdjęć. W skład sesji wchodziły:

-Zdjęcia wnętrza i okolicy lokalu

-Zdjęcia produków (soków, kanapek, sałatek, owoców)

-Zdjęcia pracowników do użycia w publikacjach prasowych

 

fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-14 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-15 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-16 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-17 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-18 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-19 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-20fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-01 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-02 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-03 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-04 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-05 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-06 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-07 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-08 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-09 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-10  fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-12 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-13  fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-21 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-22 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-23 fotografia_reklamowa_zywnosci_kulinarna-24

Avatar
Autor

Przemek

Fotograf z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w fotografii biznesowej i fotografii wnętrz. Lubi czyste, jasne i świeże formy sztuki.

Pozostałe wpisy: Przemek